JLD Dārzi - Teritorijas apzaļumošana un labiekārtošana

Dārzu kopšana

Dārzs - viena no mūsu dzīves telpām

Skaists un kopts dārzs ir katras mājas vizītkarte. Lai dārzs izskatītos sakopts visos gadalaikos, ir nepieciešams par to regulāri rūpēties. Lai atvieglotu Jūsu ikdienu mēs piedāvājam savus pakalpojumus:

 

  • zāliena kopšana – vertikulēšana, aerācija, mēslošana, piesēšana, pļaušana;
  • dzīvžogu kopšana – mēslošana, mulčēšana, atjaunošana un formēšana;
  • stādījumu kopšana – pārziedējušo ziedu izgriešana, apdobju veidošana, mēslošana, ravēšana un mulčēšana;
  • koku vainagu veidošana – augļu kokiem, lielu koku vainaga retināšana;
  • koku zāģēšana un celmu frēzēšana;
  • krūmu kopšana – ikgadējā formēšana, sauso, konkurējošo zaru izgriešana, mēslošana un mulčēšana;
  • un citus nepieciešamos darbus dārza sakopšanai.

      

Mums būtu ļoti liels prieks palīdzēt Jums dārza darbos, jo skaists dārzs vairo prieku mūsu sirdīs un vilina mūs pēc iespējas vairāk laika pavadīt savā piemājas dārzā. Mūsu resursos ir visa nepieciešamā tehnika, instrumenti un zinoši dārznieki, lai Jūsu pagalmam nodrošinātu kvalitatīvākos kopšanas un uzturēšanas darbus.

Dārzu kopšanas pakalpojumu izmaksas

Teritoriju kopšanas izmaksas ir atkarīgas no teritorijas lieluma un darba apjoma. Droši sazinieties ar JLD projektu vadītāju Māri Kreicumu, tel.nr.: 29289890, lai Jūs varētu izstāstīt savas vēlmes un vajadzības.

Koku zāģēšana un to vainagu kopšana

Skaista dārza viens no pamatnosacījumiem ir droši, kupli un kopti koki tajā. Ja koks ir bojāts vai apdraud apkārtējo drošību, tad būtu nepieciešams šo koku nozāģēt, aiztransportēt no teritorijas un safrēzēt celmu.

    

Līdz ar to vecā, koka vietā varēsiet stādīt jau pavisam jaunu koku par kuru varēsiet rūpēties jau no paša sākuma un nepieļaut tā bojāeju.

Koku vainagu kopšanu ir nepieciešams veikt regulāri, lai tā vainags būtu bagātīgs, vienmērīgs, skaists ar veselīgiem zariem un netraucētu garāmejošajiem vai braucošajiem.

Mēs piedāvājam veikt koku zāģēšanas, celmu frēzēšanas  kā arī koku vainagu kopšanas, retināšanas un formēšanas darbus. Koku kopšanas darbus varam veikt visdažādākajās teritorijās un grūti pieejamās vietās. Šo darbu veikšanai mums ir pieejams pacēlājs, līdz ar to darbus varam veikt ļoti lielā augstumā. Mūsu komandā ir arī arborists, kurš varēs piekļūt vietās, kur autotehnika to nespēj, pateicoties savam alpīnisma aprīkojumam, metodēm un šāda darba pieredzei.

Pēc koku vainagu kopšanas darbiem, piedāvājam nozāģētos zarus sasmalcināt tur pat uz vietas, izmantojot šķeldotāju. Šo jauniegūto šķeldu pēc tam ir iespējams izmantot dobju mulčēšanā.

Koku zāģēšanas, vainagu kopšanas pakalpojumi

Lai uzzinātu vairāk par koku zāģēšanu vai koku vainagu kopšanas pakalpojumiem un izmaksām, droši sazinieties ar JLD teritoriju kopšanas struktūrvienības vadītāju Sandi Aivaru, tel.nr.: 29134809.