JLD Dārzi - Teritorijas apzaļumošana un labiekārtošana

Projektēšana

Mēs ticam, ka ikviens ir pelnījis sev dārzu gan puķu kastes apjomos uz palodzes, gan pāris garšaugu dobītes pie mājas, gan veselu dārzu ap savu privātmāju.

Ik katram no mums gribās skaistu, sakoptu, drošu, klusu un krāsu gammām, dabas skaņām un ziedu smaržām pilnu vidi sev apkārt. Lai šis mērķis tiktu sasniegts, būtu nepieciešams pirms dārza izveides detalizēti izplānot sava pagalma teritoriju.

Lasīt vairāk

Dārzu ierīkošana

JLD komanda veic visdažādāko teritoriju ierīkošanas, labiekārtošanas un apzaļumošanas darbus gan pēc mūsu ainavu arhitektu izstrādātiem projektiem, gan pēc citu arhitektu projektiem. Mūsu speciālisti var izveidot brīnišķīgu dārzu klajā vietā vai atjaunot un restaurēt pavisam vecu dārzu. Mēs nodarbojamies gan ar privātu, gan ar  publiska rakstura ārtelpu labiekārtošanas darbiem, kas sevī ietver arī jumta dārzu un terašu labiekārtošanas darbus.

 

Lasīt vairāk

Dārzu kopšana

Dārzs - viena no mūsu dzīves telpām

Skaists un kopts dārzs ir katras mājas vizītkarte. Lai dārzs izskatītos sakopts visos gadalaikos, ir nepieciešams par to regulāri rūpēties. Lai atvieglotu Jūsu ikdienu mēs piedāvājam savus pakalpojumus:

Lasīt vairāk